Niebieski Marsz

2 kwietnia 2019 r. przyłączyliśmy się do "Niebieskiego marszu" organizowanego przez Stowarzyszenie Klub Rodziców Autyzm Krosno z okazji obchodów "Światowego Dnia Świadomości Autyzmu".

 

 

 

 

 

 

Galeria - KLIKNIJ

Sprzątanie Świata

W dniu 29.03.2019 r. wychowankowie OREW wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata" zorganizowanej przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Rymanowie, Fundację "Jaś Wędrowniczek" i Stowarzyszenie "Dorzecze Wisłoka" w Zarszynie. Ta wspaniała inicjatywa uświadamia naszym dzieciom jak ważne jest dbanie o czystość środowiska. Jak co roku pełni zapału, wyposażeni w kamizelki, rękawice i worki ruszyliśmy na wielkie sprzątanie najbliższej okolicy.

 

 

 

 

Galeria - KLIKNIJ

Wizyta Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 5 w Krośnie ,,Elektryk”

Odwiedziła nas młodzież licealna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 5 w Krośnie ,,Elektryk”. Przyjechali z nauczycielami Panią Katarzyną Mosur i Panem Arturem Delimatem. Przygotowali dla nas ciekawe zabawy integracyjne, uczyli piosenek inscenizowanych ruchem, angażowali wychowanków do wspólnej zabawy oraz wręczyli wszystkim piękne pluszaki. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Dziękujemy wspaniałej młodzieży z ,,Elektryka” oraz ich opiekunom którzy okazali wiele serca ,empatii i uśmiechu. Mamy nadzieję, że był to początek naszej współpracy.

 

 

Galeria - KLIKNIJ

Udział w integracyjnym balu walentynkowym zorganizowanym przez Centrum Socjalnych Służb "Garden" w Humennem.

 

 

 

 

 

 

                                        Galeria - KLIKNIJ

„Jaś Wędrowniczek” - Bal Karnawałowy wychowanków OREW

W dniu 7 lutego 2019 roku w Restauracji „ Jaś Wędrowniczek” odbył się integracyjny Bal Karnawałowy. Wychowankowie OREW bawili się wspólnie z uczniami 4-tej klasy Zespołu Szkół Publicznych w Rymanowie oraz uczniami klas Przysposabiających do Pracy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Iwonicza Zdroju. Bal karnawałowy połączony był z konkursem ” Najciekawsza Maska Karnawałowa”. Świetną zabawę umilał zespół muzyczny-„ Trąbka, Pompka i Organy” wraz ze wspaniałym DJ-em Duśkiem.


              Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.Uśmiech

 

 

Galeria - KLIKNIJ