Trening mieszkalnictwa

Trening mieszkalnictwa dla podopiecznych PSONI Koło w Rymanowie

 

 

   Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rymanowie realizuje projekt współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach Konkursu 13 o realizację zadań zlecanych w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, na podstawie Umowy Nr ZZO/000069/09/D z dnia 13.03.2014r. pod nazwą:

 

„Trening mieszkalnictwa dla podopiecznych

PSONI Koło w Rymanowie”

 

   Celem projektu jest umożliwienie zwiększenia samodzielności i zaradności osobistej niepełnosprawnych pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej PSONI Rymanów Zdrój, nabycie umiejętności umożliwiających przygotowanie do niezależnego funkcjonowania w życiu codziennym. Z projektu korzysta 32 osoby w cyklach comiesięcznych 8 osób równocześnie, mając zapewnione wsparcie i nadzór asystentów w wykonywaniu codziennych czynności m.in. poprzez trening kulinarny, gospodarczo – higieniczny, wspólne organizowanie czasu wolnego, dokonywanie zakupów artykułów spożywczych i środków czystości itp.  

 

DZIAŁALNOŚĆ TRENINGÓW MIESZKALNICTWA 1.04.2014 – 31.03.2017

I. DANE KONTAKTOWE:

ADRES:
ul. Dworska 40,
38-480 Rymanów

TELEFON KONTAKTOWY : 13 43 56 620
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koordynator: Salvatore Di Pasquale

Placówka działa przez 5 dni w tygodniu w godzinach 15.00-7.00, przez 12 miesięcy w roku kalendarzowym.

Uczestnicy placówki przywożeni/odwożeni na zajęcia są busem Stowarzyszenia.

 


Trening mieszkalnictwa wspomaganego dla podopiecznych PSONI Koło w Rymanowie

 

 

   Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rymanowie realizuje projekt współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach Konkursu 11 o realizację zadań zlecanych w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, na podstawie Umowy Nr ZZO/000054/09/D z dnia 21.06.2013r. pod nazwą:

 

„Trening mieszkalnictwa wspomaganego dla podopiecznych PSONI Koło w Rymanowie”

 

   Celem projektu jest umożliwienie zwiększenia samodzielności i zaradności osobistej osób z niepełnosprawnością intelektualną, nabycie umiejętności umożliwiających przygotowanie do niezależnego funkcjonowania w życiu codziennym. Z projektu korzysta 32 osoby w cyklach comiesięcznych 8 osób równocześnie, mając zapewnione wsparcie i nadzór asystentów w wykonywaniu codziennych czynności m.in. poprzez trening kulinarny, gospodarczo – higieniczny, wspólne organizowanie czasu wolnego, dokonywanie zakupów artykułów spożywczych i środków czystości itp.  

 

DZIAŁALNOŚĆ TRENINGÓW MIESZKALNICTWA 1.05.2013 – 31.03.2016

I. DANE KONTAKTOWE:

ADRES:
ul. Dworska 40,
38-480 Rymanów

TELEFON KONTAKTOWY : 13 43 56 620
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koordynator: Danuta Bętkowska

Placówka działa przez 5 dni w tygodniu w godzinach 15.00-7.00, przez 12 miesięcy w roku kalendarzowym.

Uczestnikami placówki są osoby z niepełnosprawnością intelektualną i sprzężonymi  niepełnosprawnościami (kalectwa narządu ruchu, niedowidzenie, niedosłuch, epilepsja, itd.).

Uczestnicy placówki odwożeni z zajęć są busem Stowarzyszenia.